قوانین سرویس درهی ارجان هاست -

قوانین سرویس دهی ارجان هاست

قوانین سرویس درهی ارجان هاست

کلیه کاربران ارجان هاست و کلیه اشخاصی که با ارجان هاست همکاری میکنند پس از تهیه هر یک از سرویس های ارجان هاست ، موظف به رعایت کامل شرایط و قوانین تعیین شده توسط ارجان هاست می باشند. قوانین میزبان داده ارجان هاست در 9 فصل تنظیم شده است و کاربران موظف به رعایت هر 11 فصل می باشند . این قوانین ممکن است در زمان های مختلف تکمیل گردد ، لذا از مشتریان خواهشمندیم به صورت مداوم این قوانین را مطالعه نمایند .(درصورت تعیین فصل جدید برای محصولات جدید اطلاع داده میشود.)


فصل اول : تعاریف


1.1-مشترک : به شخصی حقیقی یا حقوقی که با ثبت نام در مرکز کاربران و نسبت به پرداخت هزینه اقدام می نماید .

1.2-سرویس : هر یک از خدمات مجازی ، حقیقی ، طراحی ، برنامه نویسی و فضای قابل اجاره

1.3-مرکز کاربران : آدرسی که در آن مشترک می تواند از آخرین وضعیت سرویس های خود و نیز ارائه درخواست های پشتیبانی استفاده کند .

1.4-تعرفه : فهرست کامل سرویس های قابل ارائه همراه با ویژگی ها و محدودیت ها و قیمتها به نحوی که خریدارکاملا آگاه گردد.

1.5-Spam (هرزنامه) : ارسال ایمیل به فردی بدون اینکه گیرنده نامه رضایت داشته باشد .

1.6-منابع RAM: میزان استفاده از حافظ اصلی سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدار سرویس دهی می کنند بر حسب مگابایت وقتی که بازدید کنندگان آن سایت درحال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان حافظه اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .

1.7-منابع CPU: میزان استفاده ازپردازنده سرور یا سرورهایی که به وب سایت خریدارسرویس دهی می کنند جهت پردازش درخواست ها واجرای کدهای دینامیک آن سایت نسبت به کل توان پردازنده سروربه صورت درصد وقتی که کاربران آن سایت در حال استفاده ومشاهده آن سایت می باشند. همچنین به میزان پردازنده اختصاص داده شده در سرور های مجازی جهت پردازش نیز گفته میشود .


فصل دوم : نام کاربری و هویت


2.1-با توجه به اين كه ارجان هاست در ايران مديريت ميشود پايند قوانين جمهوري اسلامي ايران مي باشد ، تمامی کاربران ملزم به رعایت کامل قوانین سرویس دهی در جمهوری اسلامی ایران می باشند .

2.2- مشتری موظف است هنگام ثبت نام از مشخصات واقعی (حقيقي) استفاده کند.(درصورتی که ارجان هاست متوجه شود کاربر با هویت تقلبی ثیت نام نموده می تواند سرویس کاربر خاطی را مسدود نماید) .

2.3-با هرگونه توهین به کارمندان و نحوه سرویس دهی ارجان هاست شدیدا” برخورد و سرویس شخص توهین کننده مسدود خواهد شد.

2.4-محموعه ارجان هاست مسئولیتی نسبت به تبعات وخسارات وارد بر خریداری که اطلاعات تماس تغییر یافته خود را از طرق معتبر به اطلاع شرکت نرسانده است ندارد.

2.5- در مورد خريداران با هويت شخص حقوقي، يک نفر نماينده تام الاختيار در پرتال کاربران معرفي مي گردد. اين نماينده نسبت به سرويس تهيه شده همانند خود شخص حقوقي اختيار تام دارد. وظيفه اعلام کتبي نماينده جديد در آينده بر عهده خريدار بوده و شرکت در صورت عدم دريافت اعلام کتبي مسئوليتي نسبت به حقوق وعملکرد مالکيتي ومسئوليتي خريدار نخواهد داشت .


فصل سوم : قوانین مرتبط با هاست های پرسرعت


3.1-استفاده از هاست اشتراکی به عنوان فایل هاستینگ و دانلود و چت ممنوع می باشد .

3.2-استفاده از اسکریپت های مخرب و نا متعارف که به سرور و سایر سایت های مشتریان آسیب می رساند ممنوع می باشد .

3.3-استفاده از اسکریپت هایی که بیش از اندازه از منابع سرور استفاده می کنند مانند لیچ و غیره ممنوع می باشد .

3.4-ارسال ایمیل به قصد : تبلیغات , مزاحمت , بالک و خلاف قوانین کشور ارسال نماید ممنوع مي باشد اکانت او به صورت کامل پاک خواهد شد . برای هر دامین محدودیت ارسال 2400 ایمیل در روز(100عدد در يك ساعت) وجود دارد , اگر چنانچه کاربری بیش تر از این حد مجاز ایمیل ارسال کند سیستم به طور خودکار اجازه خروج ایمیلی دیگر را به کاربر نمیدهد .

3.5- استفاده محدود از امکانات سرویس : مشتری محدود به میزان استفاده از امکانات مشخص شده ( مانند میزان پهنای باند ، میزان فضا ، تعداد ایمیل ، تعداد ساب دومین و … ) در سرویس خریداری شده می باشد و در صورت مصرف بیش از حد مجاز تعیین شده ، سرویس بحالت تعلیق در آمده و مشتری مجبور است که سرویس خود را ارتقا دهد .

3.6-سرویسهای میزبانی بعد از 3 روز در صورت عدم پرداخت معلق خواهد شد.

3.7-سرویس های میزبانی در صورتی که از تاریخ تمدید آنها 20روز گذشته باشد و کاربر نصب به تمدید اقدام نکند کلیه فایلهای آن سرور پاک می شود.

3.8-میزبان داده کینگ پاور تلاش خود را جهت راهنمایی خریدار در مسائل فنی می کند ولی خریدار خود مسئول است با اطلاعات فنی سرویس میزبانی وب آشنائی داشته وشرکت مسئولیتی نسبت به آموزش نحوه بهره برداری صحیح از سرویس ندارد.

3.9- هر سایت روی سرور فقط اجازه استفاده از 10 درصد از منابع سرور را دارست.

3.10- محتویات وب سایت باید 100% مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.


فصل چهارم: قوانین مرتبط با هاست های پربازدید


4.1- استفاده از سرویس برای ارسال اتک به دیگر سرور ها یا سرویس ها اکیدا ممنوع می باشد و با کاربر خاطی بر خورد خواهد شد.

4.2-استفاده از این سرویس ها به عنوان هاست دانلود یا ارسال ایمیل تبلیغاتی اکیدا ممنوع می باشد و سرویس بسته خواهد شد.


فصل پنجم : قوانین مخصوص نمایندگان


5.1-نماینده ها موظف به رعایت قوانین هاست های اشتراکی ‏می باشند.در صورت عدم رعایت قوانین مدیر سرور این اجازه را دارد اکانت های ‏مشتریان را بدون اطلاع قبلی ساسپند نمایند.نماینده می تواند در پنل نمایندگی دلیل ‏ساسپند شدن اکانت مشتری را مشاهده نماید.‏

5.2-اتمام سرویس نمایندگی : تا 7 روز مشتری فرصت دارد از تاریخ انقضای هاست ، اقدام به تمدید آن نماید و پس از آن کلیه اطلاعات پاک خواهد شد .

5.3- ارجان هاست هیچ گونه مسئولیتی در مورد پشتیبانی زیر مجموعه های نماینده ندارد و پشتیبا نی آنها بر عهده نماینده می باشد .

5.4- ارجان هاست اجازه دارد در صورتی که هر ی از سایت ها زیر مجومعه نماینده تخلف مانند اسپم استفاده بیش از حد از منابع ، لیچ و... انجام دهد سرویس وی را مسدود نماید.


فصل ششم : قوانین ثبت دومین بین المللی و ملی


6.1- از آنجاییکه دامنه های بین المللی تماما با مشخصات مشتری ثبت شده و مالکیت دامنه در اختیار مشتریست لذا مسئولیت نگهداری از دامنه نیز به عهده مشتری میباشد و در صورت سوء استفاده یا انتقال دامنه شرکت هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد . )لازم به ذکر است که برای جلوگیری از انتقال دامنه میتوانید از طریق کنترل پنل خود وضعیت دامنه را به حالت قفل (Registrar Lock) در آورید.)

6.2 - مسئولیت انتخاب نام دامنه با مشتریست و پس از ثبت دامنه به هیچ عنوان امکان تغییر نام و یا لغو دامنه موجود نمیباشد.

6.3- برای تمدید دامنه مشتری موظف است تا قبل از فرارسیدن تاریخ انقضای دامنه نسبت به تمدید دامنه اقدام نماید در غیر اینصورت چنانچه دامنه منقضی شده و توسط شخص دیگری ثبت شود، مسئولیتی به عهده شرکت نمی باشد.

6.4- مشتری موظف است هنگام سفارش دامنه های ملی از نیک هندل صحیح و مطعلق به خود استفاده کند و ارجان هاست مسئولیتی جهت اثبات و صحت آن ندارد

6.5- مشتری هنگام سفارش دامنه ملی شناسه های مجاز رو باید خودم و نمایندگان انتخاب نموده باشد در غیر این صورت در صورتی که پس از گذشت 48ساعت اقدام به انتخاب شناسه صحیح نکند دامنه لغو و هزینه آن بازگشت نمیخورد.


فصل هفتم : قوانین مربوط به بازگشت هزینه


7.1-عودت مبلغ تا 7 روز امکان پذیر میباشد و این عودت تنها در شرایط زیر و با کسر کارمزد انتقال امکان پذیر می باشد:

الف )داون بودن سرور برای مدت بیش از 8 ساعت.

ب )پایین بودن سرعت سرور از سرعت استاندارد جهانی تعیین شده

7.2-مدت زمان بازگشت هزینه از 24ساعت تا 72ساعت متغیر می باشد پس قبل از 72ساعت مجدد درخواست ننمائید.

7.3-مشتری موظف است که قبل از کنسل کردن سرویس خود ، کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را بردارد . چون به محض کنسل نمودن سرویس ، سرویس مشتری حذف خواهد شد

7.4- وجود مشکل فنی که گروه قادر به رفع ان نباشد(غیر از اینکه ماژولی در اسکریپت مورد استفاده قرار گرفته باشد که به دلایلی بر روی سرور فعال نباشد)

7.5- بازگشت هزینه فقط شامل سرویس میزبانی وب میباشد و سرویس های نمایندگی ، سرور مجازی ، سرور اختصاصی ،دامین را شامل نمی شود .

7.5 - ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود.

7.6 - برگشت پول با درخواست کتبی مالک می باشد که میبایست تصویر کارت ملی را به همراه درخواست کتبی به سپهان سرور ایمیل نمایند تا پس از تطابق با مشخصات کاربری عودت انجام شود. لازم به ذکر هست درصورت استفاده از نام های مستعار و عدم تطابق آن با کارت شناسایی ارائه شده هیچگونه وجهی عودت داده نخواهد شد.


توجه مهم یک : سرویسهای اضافی که بهمراه هاست خریداری می شود ( مانند پارک دومین ، اد آن [addon domain ] و یاIP اختصاصی و … ) درصورت کنسل کردن ، امکان بازگشت هزینه وجود ندارد .فصل هشتم :قوانین مربوط به نسخه پشتیبان


8.1- به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای شرکت نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

8.2 - مسئولیت بکاپ گرفتن در سرویس های سرورهای اختصاصی و مجازی صرفا به عهده خود خریدار می باشد و شرکت در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد

8.3- شرکت جهت امنیت بیشتر، از کلیه از فایلهای خریداران بصورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه نسخه پشتیبان تهیه می کند. این نسخه پشتیبان حداکثر تا ۱ ماه و حداکثر تا ۳ ماه پس از منقضی شدن سرویس کاربر نگهداری خواهد شد.

8.4 - تمام نسخه های پشتیبان بر روی محلی خارج از دسترسی خریدار نگهداری می شود

8.5 - ارجان هاست هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت نسخه پشتیبان و بروز بودن آنها را ندارد.


فصل نهم قوانین مربوط به ریستور بک آپ


به دلیل افزایش درخواست های نمایندگان عزیز مبنی بر بازیابی اکانت های مختلف، لازم است به چند نکته زیر در ارسال درخواست بازیابی اکانت توجه فرمایید:

9.1- تنها بک آپ هایی که به طور مستقیم توسط سی پنل گرفته شده اند بازیابی می شوند (یعنی فول بک آپ سی پنل که توسط خود کاربر گرفته می شود)

9.2 - هرگز نام فول بک آپ سی پنل را تغییر ندهید.

9.3- در حال حاضر ارجان هاست بک آپ های کنترل پنل های دیگر مانند دایرکت ادمین را انجام نمیدهد و این انتقال بر عهده کاربر /مشتری می باشد.

9.4 - انتقال سایت ها چه مشتریان و چه نمایندگان محترم ارجان هاست تنها در ساعات اوج خلوتی سرور یعنی ساعات 23 الی 7 صبح انجام میشود

9.5 - زمان انتقال بک آپ یا سایت شما بسته به حجم اشغال شده هاست شما متفاوت است لطفا صبر کنید تا از طرف تیم پشتیبانی به درخواست شما پاسخویی داده شود و از درخواست ها متعدد جلوگیری نمائید


توجه مهم یک : درصورتی که کاربران و مشتریان محترم ارجان هاست قوانین مربوط به انتقال را رعایت ننمایند تیکت آن ها بدون اطلاعیه بسته میشود و درخواست آنها انجام نمیشود

توجه مهم دو : هر کاربر در ماه تنها میتواند 3بار درخواست ریستور بک آپ ( بک آپ دستی توسط خود کاربر) نماید و اگر بیش تر از این شود ملزم به پرداخت هزینه می باشد.

توجه مهم سه : به دلیل فشار آمدن روی سرور سرویس جت بک آپ که به صورت رایگان برای کاربران فعال شده است در هر زمان امکان غیر فعال شدن آن سرویس وجود دارد .

توجه مهم چهار : سرویس جت بک آپ برای هاست های زیر یک گیگابایت غیر فعال می باشد و کاربر باید بصورت دستی بک آپ گرفته و درخواست ری استور را در سامانه کاربران ارسال نماید .


فصل دهم : قوانین مربوط به پیام کوتاه


10.1 - مشترک هیچ گونه مالکیتی بر خطوط سامانه ندارد و مالکیت خطوط متعلق به گروه میزبانی ارجان هاست می باشد .

10.2- در صورت بروز اشکال و یا تغییری در ارائه خدمات از طرف مخابرات و قطع خطوط ارتباطی و یا بروز مغایرت که باعث ایجاد مشکل در ارائه سرویس شود هیچگونه مسئولیتی متوجه ارجان هاست نخواهد بود، و مشترک حق هر گونه ادعا و اعتراضی را از خود سلب و ساقط می نماید.

10.3 - مشترک متعهد می گردد از خدمات ارائه شده برای انجام اقدامات قانونی و متعارف بهره برداری نموده و از ارتکاب هرگونه جرم و تخلف پرهیز کند.

10.4 - مشترک شخصاً مسئولیت محتوای اطلاعات ارسال شده توسط این سرویس را دارد و گروه میزبانی ارجان هاست نویسنده یا منتشر کننده اطلاعات نمی باشد.

10.5 - قیمت های اعلامی در سایت به روز بوده و مشترک موظف است تمام هزینه های شارژ و استفاده از سرویس را پرداخت کند. ارجان هاست می تواند برای مشترکینی که از خدمات سامانه پیام کوتاه ارجان هاست استفاده می کنند تغییر تعرفه یا تغییر شارژ دهد که نتایج این تغییرات در سایت اعلام می شود.

10.6 - چنانچه حساب کاربری مشترک به علت نقض قوانین و مقررات (شرایط استفاده) ارجان هاست مسدود گردد هیچگونه وجهی بابت خسارت احتمالی پرداخت نشده و مبالغ پرداختی برگشت داده نمی شود.

10.7 - کلیه نمایندگان سامانه پیام کوتاه ارجان هاست موظف به تکمیل و امضا قرار داد کتبی می باشند

10.8 - تنها نمایندگی سامانه پیام کوتاه به افراد دارای سن قانونی (18سال به بالا ) ارائه می گردد.


فصل یازدهم: قوانین مربوط به طراحی


11.1 - در کلیه سفارشات طراحی برای آغاز کار 70% از هرینه کل پروژه دریافت می گردد.

11.2 - کلیه مشتریانی که سفارش طراحی قالب داده باشند باید کپی رایت مربوط به ارجان هاست (عبارت طراحی شده توسط: ارجان هاست ) را بدون تغییر و یا دستکاری حفظ نمایند

11.3 - در صورت تمایل به حذف کپی رایت می بایست هزینه 30000 تومان به واحد طراحی و توسعه ارجان هاست پرداخت نمایند.

11.4 - ارجان هاست مسئولیتی در قبال ادیت رایگان محصولات ندارد .

11.5 - ارجان هاست این اجازه را دارد که در صورتی که مشتری پی رایت ارجان هاست را حذف یا ادیت نمود محصول وی را برای فروش یا به صورت رایگان قرار داهد.

11.6 - هزینه طراحی سفارشی که در فاکتور به مشتری ارائه میگردد معتبر می باشد و هزینه ارائه شده اولیه تنها هزینه براوردی پروژه می باشد .